Truva Gümüş 2004 yılında kurulmuş İzmir-Konak Kızlarağası Hanı'nda faaliyet gösteren bir işletmedir. El emeği göz nuru gümüş takı ve hediyelik eşya üzerine müşterilerine hizmet vermekteyiz.

Yüksek kalite, ürün çeşitliliği ve sanat düzeyinde ekonomik takı üretme anlayışıyla tüm toplum kesimlerine seslenebilecek bir fiyat politikası uygulayarak herkese ulaşabilmeyi ilke edindik.

Geleneksel gümüşten farklı olarak modern tasarımlarıyla takı ve aksesuar alanında birbirinden farklı koleksiyonlarını tüketicilerin beğenisine sunmaktayız

Güvenli alışveriş düsturunu e-ticaret sektörüne taşıyan firmamız, en önemli özelliği güvene dayalı çalışma düsturunu benimsemiş olmasıdır. Dolayısıyla orijinal ve el yapımı ürünler satmaktayız. İlan açıklamalarında ne yazıyor ise aynısı iade garantili olarak faturası ile birlikte kullanıcılara gönderilmektedir.

Öncelikliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bu yüzden bizden aldığınız ürünleri beğenmediğiniz takdirde, mazeretsiz olarak iade edebilirsiniz. Müşterilerimiz ve markamız bizim için önemlidir.

Keyifli alıverişler dileriz...

Truva Gümüş